#Atsiliepimai

Kiekvienas projektas unikalus, kiekvienas klientas svarbus.

Kiekvienas verslininkas puikiai žino situaciją, kuri jo įmonei labai svarbi finansiškai, tačiau ta situacija priklauso nuo kito žmogaus. Marijus yra tas žmogus, kuriuo galima pasitikėti 100%, nes jis reaguoja iškart, net kai kažkoks svetainės sutrikimas nutinka dėl kitų, neiškių priežasčių. Be to, kad savo darbą atlieka profesionaliai, jis visada padeda surasti reikiamą sprendimą, nors kartais sprendimas ir atrodo neįgyvendinamas. Rekomenduoju!

Darbas atliktas profesionaliai, nesitikėjau gauti tokio produkto, kurį sukūrė Marijus. Jau puse metų praėjo po sukurto projekto, neskubėjau rašyti atsiliepimo, buvo įdomu, kaip viskas vyks toliau. Svarbiausia tai, kad paskambinus suteikia konsultacija, atlieka puikiai prižadėta garantine priežiūra, kas yra labai svarbu. Esu labai patenkinta Marijaus darbu ir rekomenduoju visiems.

Gintarė Mikalauskienė - www.stilingavonia.lt

Labai malonu dirbti su Marijumi. Jis sutvarko net smulkiausias detales, todėl nereikia pačiam jomis rūpintis.

Markas Kriaučiūnas - worldrecipes.eu

Marijus puikiai išmano savo darbą! Esame patenkintos bendradarbiavimu ir galutiniu rezultatu. Turinio valdymo sistema labai patogi ir veikia be priekaištų. Projektas buvo vykdomas profesionaliai. Dėkojame už kokybiškai atliktą interneto projektą. Tikimės ir toliau kartu ieškoti originalių sprendimų.

Rūta ir Dovilė - levandahome.com

Labai dėkinga už sklandų bendradarbiavimą ir aišku už puikiai atliktą darbą, jeigu reikėtų dar panašios paslaugos, tai be abejonės kreipčiausi į Jus. Rekomenduoju tiems – kam reikalingas kokybiškai atliktas darbas!!!

Ačiū už kantrybę, bendradarbiavimą, dirbsime kartu ir toliau.

Audrius TRUCK MASTER - TruckMaster.lt

Dėkoju Marijui už atsidavimą savo darbui, už kantrybę ir toleranciją. Kada gauni daugiau nei tikiesi, rekomenduoti tampa malonu.

Valdas - picloft.eu

Profesionalus, operatyvus, suprantantis ir reaguojantis . Ačiū už kokybišką ir nuoširdų bendradarbiavimą. Neabejotinai REKOMENDUOJU. Būtinai kreipsimės ir sekantį kartą.

Jeigu ieškote žmogaus, kuriam Jūsų projektas rūpėtų taip pat, kaip ir Jums, tai Marijus yra tas žmogus! Jis visada operatyviai reaguoja į visus programos sutrikimus bet kuriuo paros metu. Nuolat teikia pasiūlymus kaip optimizuoti parduotuvę, kad ji būtų kuo patrauklesnė klientams bei Google reitinguotų kuo geriau. Be to, jis gali išpildyti pačias didžiausias programavimo fantazijas!

Jolanta - getstyle.lt

Noriu padėkoti Marijui už operatyvią ir kokybišką pagalbą gerinant tinklalapio greitaveiką. Po atliktų darbų, puslapio darbas pagreitėjo ir buvo ištaisytos smulkios techninės problemos. Rekomenduoju Marijų ieškantiems kokybiškų paslaugų.

Buvo malonu dirbti su Marijum. Tai žmogus išmanantis savo darbą, turintis savo idėjų, kurios labai pasitarnavo kuriant projektą. Darbas buvo atliktas greitai ir kokybiškai. Marijus operatyviai reaguodavo į visas pastabas dėl projekto detalių pakeitimų bei įgyvendino visus mūsų norus. Rekomenduojame visiems, kuriems reikia kokybiško, profesionalaus ir greito rezultato.

Malonu dirbti su lanksčia, kliento poreikius suprantančia Lolitos ir Marijaus komanda. Pasižymi operatyvumu ir kantrumu. Ačiū!

Page 1 of 212

#Atsiliepimas

Gerbiamas kliente, Jūsų atsiliepimas man svarbus!
Jūsų atsiliepimas buvo sėkmingai pateiktas!
Ačiū!