#Interneto svetainių kūrimas

Nuo A iki Z, paprastai, ką turite žinoti kurdami savo naują svetainę

Interneto svetainių kūrimas – XXI amžiaus amatas, kuriuo užsiima nemažai žmonių. Nusprendus įsigyti nuosavą internetinę svetainę ar elektroninę parduotuvę – susidursite su dideliu profesionalų pasirinkimu. Kiekvienas sakys, kad būtent jo paslaugos yra geriausios, tačiau renkantis svarbiausia įvertinti jau atliktus darbus. Pavyzdžiai padės įsivaizduoti būsimą interneto svetainę ir nuspręsti, ar ji Jums tiks.

 • Domėkitės.

  Nors specialistų pasiūla yra labai plati – nesunku nurodyti, kurie dirba geriau, o kurių kompetencija ne tokia aukšta. O kai internetas atveria kelius gauti bet kokią Jums reikalingą informacija – būtina tuo pasinaudoti. Interneto puslapių kūrimas – susipažinkite ne tik su asmenimis bei kompanijomis, kurios siūlo interneto kūrimo paslaugas, o tuo pačiu pasidomėkite ir svetainių tendencijomis, inovacijomis. Žinios gali padėti atrasti ir geriausią profesionalą.

 • Skubėjimas.

  Greitas darbas dar niekam nepadėjo. Natūralu, kad tik kruopščiai įgyvendinant visas smulkmenas galima gauti 100-procentinį rezultatą. Taigi, nors ir laiko tarpas per kurį bus sukurtas puslapis yra svarbus kriterijus, visgi, jis neturėtų profesionalui nustatyti labai konkrečios puslapio kūrimo datos. Kūrybingas žmogus gali norėti išbandyti kelias strategijas ir iš jų pasirinkti geriausią. Tai kainuoja laiko, tačiau juk užtikrintai pagerina rezultatą.

 • Apmąstykite puslapio kūrimo strategiją.

  Taip, jos kūrimas turi patekti į specialisto rankas, tačiau labai patogu, kuomet klientas gali papasakoti apie viziją. Tuomet ir programuotojui dirbti yra kur kas paprasčiau ir tuo didesnė tikimybė, kad žmogaus poreikiai bus patenkinami.

 • Dizainas.

  Tai ypač svarbus kriterijus, kadangi būtent per regėjimą mes priimame daugiau nei 70 procentų informacijos. Taigi, pirmas apsilankymas Jūsų puslapyje gali būti lemtingas ir žmogus nuspręs, ar norės grįžti. Žinoma, dizaino kūrimo darbai paliekami dizaineriui, tačiau klientas geriausiai žino apie tai, ką jis nori padaryti. Vėlgi, tikslios vizijos turėjimas yra reikalingas, kadangi ir palengvina, ir pagreitina darbus.

 • Kaina.

  Skaudžiausia vieta, tačiau aišku, kad už profesionalumą reikia mokėti. Nesunkiai atrasite žmogų, kuris Jums sukurs svetainę už 100 eurų. Tikrai didelis pasirinkimas tų, kurie siūlo savo paslaugas net ir už kelis tūkstančius eurų. Kiek sumokėsite, tą ir gausite. Žinoma, kaina varijuoja priklausomai nuo suteikiamų paslaugų. Kai kurie specialistai į kainą iškart įskaičiuoja SEO paslaugas. Tuomet ir tas 1 000 eurų nebėra labai didelis.

 • Valdymo sistema.

  WordPress – lengviausiai valdoma sistema, kuri „įkandama“ ne tiks specialistui, tačiau ir su programavimu jokių ryšių neturinčiam žmogui. Nepamirškite, kad sukurta svetainė turi būti nuolatos pildoma. Tik taip bus galima išlaikyti auditoriją. Klientas turi būti apmokomas kaip kelti straipsnius, nuotraukas ar panašiai. Būtent ši sistema lengviausiai perprantama.

  Interneto svetainių kūrimas šiais laikais yra tarsi kasdieninis duonos valgymas. Kiekvienas geras verslininkas žino, kad jeigu tavęs nėra internete – tavęs nėra niekur.

 

#Klauskite

Į Jūsų užklausas visada atsakau per 24 valandas.
Jūsų žinutė buvo sėkmingai išsiųsta!