#Viruišis.lt

Energingas, darbštus ir patikimas!

Sveiki,
Viruišis.lt – tai jaunatviška trijų žmonių komanda, kuri kiekvieną projektą vertina ir įgyvendina pasitelkę visas savo žinias ir gebėjimus! Dirbame su WordPress, Woocommerce, Prestashop ir kitomis atviro kodo turinio valdymo sistemomis. Atliekame modulių pritaikymus, bei kuriame unikalius sprendimus (modulius) pagal Jūsų pageidavimus. Kreipkitės ne tik dėl naujų projektų, bet jeigu ir reikia patobulinti esamą. Darbus atliekame sutartu laiku.

Projektų vadovas
Karolis Toleikis
Projektų vadovas

Karolis – retorikos subtilybes išmanantis jaunuolis. Geba išsiaiškinti kliento poreikius ir pasiūlyti unikalių idėjų, pastebėjimų, korekcijų, kad kiekvieno kliento vizija būtų įgyvendinta maksimaliai.

Programuotojas
Marijus Viruišis
Programuotojas

Marijus – į kiekvieną projektą žiūri atsakingai ir rimtai. Viską, ką daro kitiems, daro tarsi darydamas pats sau. Mūsų prioritetas – kruopštus, atsakingas darbas ir kokybė. Savo klientams siūlome prieinamiausią kainą už aukščiausią kokybę.

Dizaineris
Simonas Bražionis
Dizaineris

Simonas – puikiai išmano šiuolaikines internetinių svetainių kūrimo dizaino gudrybes. Visada su įnovatyvus ir žvelgiantis į ateitį. Šis vaikinas turi tiek idėjų, kad jų užteks visiems!

#Klauskite

Į Jūsų užklausas visada atsakau per 24 valandas.
Jūsų žinutė buvo sėkmingai išsiųsta!